Znicze Kowalczyk


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Znicze Kowalczyk - Hurtownia zniczy

Rekomendowane przedsiębiorstwo już od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem i dystrybucją wysokiej jakości artykułów przeznaczonych do produkcji świec i lampionów nagrobnych. Ta znana i ceniona firma ma swoją siedzibę w Tarnowie. W jej bogatej ofercie jest też wiele innych produktów, które są ściśle związane z wyrobami nagrobnymi. W sprzedaży są także tuby, knoty, naklejki witrażowe oraz dekoracyjne ornamenty.

Każdy zainteresowany może zajrzeć na stronę zniczekowalczyk.com i zapoznać się z wysokiej jakości produktami. W razie wątpliwości warto zadzwonić pod podany na stronie numer lub zadać pytanie przez formularz kontaktowy. Pracownicy sklepu są do dyspozycji klienta od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

W bogatej ofercie nie mogło zabraknąć produktów całorocznych i okolicznościowych, które są przygotowywane z okazji różnego rodzaju świąt. Są to trwałe wyroby z rozmaitych materiałów m.in.:

  • ze szkła,
  • z plastiku,
  • ceramiczne.

Odbiorcami tarnowskiego przedsiębiorstwa są klienci z miasta i okolic, ale nie tylko. Bardzo chętnie nawiązuje ono współpracę z kontrahentami z całej Polski. Rekomendowana hurtownia zniczy dostarcza na rynek nie tylko gotowe wyroby, ale także komponenty do produkcji wkładów do zniczy, m.in. wysokiej jakości masy parafinowe i czystą parafinę. W ofercie jest wiele rodzajów surowca. Są to między innymi granulaty do świec i do wyprasek. Różnią się one między sobą właściwościami – mają inne temperatury krzepnięcia i zawartość oleju. Każdy klient może dobrać taki materiał, który będzie odpowiadał jego preferencjom.

Pracownicy hurtowni wciąż się doszkalają i dokładają wszelkich starań, aby proponowane artykuły wpisywały się w najnowsze trendy światowe i oczekiwania kontrahentów. Firma na bieżąco poszerza asortyment produktów o nowe wyroby i innowacyjne surowce. Przed złożeniem zamówienia warto zapoznać się z ich specyfikacją, która jest dostępna na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa. Oferta byłaby niepełna, gdyby zabrakło w niej różnego rodzaju ozdobnych wazonów, słoików czy kwiatów.
WWW: https://www.zniczekowalczyk.com/
Dodano: 2021-06-22
Telefon: 601500886
Miejscowość: Tarnów
Adres: Dojazd 14a
Kod pocztowy: 33-100
Źródła:
https://www.zniczekowalczyk.com/Autor: Cezary Maciejewski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)