Stalgar


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jakie wymiary powinna mieć wiata garażowa?

Garażowane auta dłużej pozostają w dobrym stanie i są mniej podatne na usterki. Budowa garażu to jednak poważna inwestycja, która wiąże się z szeregiem formalności, wydatków i koniecznością podejmowania trudnych decyzji. Jakie wymiary powinna mieć budowana wiata i ile to może kosztować? Producent Stalgar chętnie doradza swoim klientom w tym temacie.

Z jednej strony, właściciele aut poszukują niewielkich garaży. Liczą na mniejsze koszty i łatwiejszą inwestycję. Warto jednak wcześniej zastanowić się nad rodzajem posiadanego samochodu i zastanowić się... Czy i na jakie w przyszłości zostanie ono zmienione. Niekiedy bywa tak, że wraz z rozwojem rodziny konieczne staje się kupno większego modelu, który w małej wiacie ledwie się mieści i znacznie utrudnia przechowywanie akcesoriów, takich jak koła lub narzędzia. Dobrze jest wcześniej uwzględnić to w swoich planach, by nie narażać się później na przebudowy, sprzedaż czy zamianę wiaty.

Współcześni klienci mogą korzystać z bardzo dogodnych propozycji rynku. Okazuje się, że cennik wiat garażowych da się dość łatwo oszacować, nawet bez bezpośredniego kontaktu z firmą. Na stronie internetowej pod adresem garaze.org.pl zamieszczono kalkulator, w którym wystarczy zaznaczać interesujące zleceniodawcę parametry. Wybiera się między innymi gatunek blachy, rodzaj dachu, wielkość wiaty, rodzaj bramy i dodatkowe udogodnienia. Dokładniejsze informacje można uzyskać w trakcie rozmowy z producentem, który będzie w stanie doradzić optymalne rozwiązania.

Na wielkość wiaty garażowej wpływa jej przeznaczenie. W przypadku posiadania większej ilości pojazdów można rozważyć na przykład budowę garażu podwójnego. Współczesne rodziny często poruszają się więcej, niż jednym autem, każdy rodzic ma do dyspozycji swoje. Wkrótce i dzieci zaczną się rozglądać za własnymi czterema kółkami... Bezpieczne garażowanie własności jest tutaj bardzo ważne. Poniesienie kosztów budowy garażu często okazuje się zupełnie niedrogie w porównaniu do płynących z inwestycji korzyści. Nie trzeba już bać się ani pogody, ani wandali.

Autor: Franciszek Kamiński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)