Softman S.A.


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!IP BOX ewidencja obecności pracy - gdzie zamówić?

Coraz większy zakres oraz personalizacja zadań dla przedstawicieli branży IT wymusza konieczność wdrożenia odpowiedniego systemu monitorowania, komunikacji oraz przydziału czynności. Taki wewnętrzny serwer powinien być nie tylko funkcjonalny, ale przede wszystkim gwarantować bezpieczeństwo. Do tej pory, starając się odpowiadać na tego typu potrzeby w zakresie zarządzania firmą, stosowano wersje dedykowane konkretnym działom, na przykład księgowości, finansom czy sektorowi odpowiedzialnemu za finalną obsługę klientów. Obecnie wszystkie te uprawnienia można połączyć za pomocą jednego, multifunkcjonalnego systemu, czyli IP BOX, pozwalającego na ewidencję niemal każdej strefy w przedsiębiorstwie.

Dostawcą wspomnianego rozwiązania jest firma Softman S.A. Samo narzędzie podlega personalizacji, w zależności od tego, w jakiej branży będzie wykorzystywane. Pozwala to wprowadzić do biznesu w krótkim czasie ułatwienie pracy na każdym jej poziomie, począwszy od właściwie przeprowadzonego zarządzania aż po rozliczenia finansowe, jednocześnie zyskując nowe możliwości analizy efektywności pracy poszczególnych struktur. To wiedza, którą można potem z powodzeniem wykorzystać, planując niezbędną reorganizację.

Dostawca, starając się odpowiadać na potrzeby przedstawicieli różnych branż, proponuje rozwiązania wykorzystujące najnowsze technologie, a jednoczenie intuicyjne, których obsługa (po przedstawieniu przez koordynatora dostępnych możliwości) jest prosta, a sam proces wdrażania szybki i bezproblemowy. Kadra nie pozostawia klienta i jego pracowników bez wsparcia. Pomaga na bieżąco aktualizować struktury systemu, wprowadzać proponowane nowości oraz szkolić nowych pracowników. 

Oferta obejmuje rozwiązania przygotowane z myślą o odbiorcach, którzy z uwagi na rodzaj prowadzonej działalności muszą pracować na wielu poziomach oraz na bieżąco uzupełniać informacje w systemie o nowe dane, które następnie są przetwarzane. Dostawca daje taką możliwość. Jednocześnie zapewnia, że dostarczane przez niego narzędzie chroni we właściwy sposób zgromadzone zasoby, gwarantując niemożność ich przechwycenia lub też likwidując możliwość ich przypadkowego upublicznienia bez autoryzacji. Zastosowane zabezpieczenia także są cyklicznie aktualizowane, aby zapewnić oczekiwany poziom ochrony przed atakami z zewnątrz.
WWW: https://softman.pl/
Dodano: 2022-07-04
Telefon: 22 750 22 40
Miejscowość: Piaseczno
Adres: Okulickiego 5F
Kod pocztowy: 05-500
Źródła:
https://softman.pl/ewidencja-ip-box-kup-50/
https://pl.wikipedia.org/wiki/IP_Box
https://www.gov.pl/web/gov/ulga-ip-box


Autor: Emil Ziółkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)