Sklep Archjudyta


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Zestaw prysznicowy z termostatem i inne udogodnienia do łazienki

Producenci wyposażenia łazienkowego prześcigają się w tworzeniu nowych rozwiązań, nie tylko jeśli chodzi o style, fasony i kształty, ale też walory użytkowe, na przykład jeśli chodzi o armaturę. Ich celem jest zapewnienie pełnej funkcjonalności produktów, ich trwałości oraz wygody i przyjemności użytkowania. Warto stawiać na takie nowoczesne produkty i udogodnienia, ponieważ uprzyjemniają one zabiegi higieniczne, nieraz zamieniając je w prawdziwie relaksujące rytuały, a tego zestresowanym współczesnym ludziom mocno potrzeba. Mogą też przyspieszać wykonywanie niektórych czynności oraz przekładać się na oszczędności. W co warto zainwestować?

Baterie z perlatorem

Doskonale będzie postawić na to rozwiązanie w przypadku wszystkich stosowanych baterii - umywalkowych, prysznicowych, wannowych. Perlator powoduje napowietrzenie wody, przez co jej strumień jest bardziej obfity, dzięki czemu można jej zużyć znacznie mniej. Rozwiązanie to powinny przemyśleć przede wszystkim osoby szukające oszczędności na rachunkach, a także zorientowane ekologicznie.

Baterie podtynkowe

Rynek baterii jest bardzo rozbudowany, można znaleźć między innymi modne, nawiązujące do dawnych czasów baterie wolnostojące. Chcąc jednak oszczędzać miejsce, cieszyć się łatwiejszym sprzątaniem, wydłużyć żywotność baterii (źle wpływa na nią wilgoć panująca w pomieszczeniu i częsty kontakt z wodą), a także uzyskać efekt tak modnego minimalizmu, warto stawiać na wersje podtynkowe.

Zestaw prysznicowy z termostatem

Dostępny na stronie sklep-archjudyta.pl zestaw, w którego skład, w zależności od wariantu, mogą wchodzić różne elementy, pozwala na komfortowe sterowanie temperaturą. Rozwiązanie to docenią zwłaszcza osoby, które do tej pory musiały dłuższy czas spędzać pod prysznicem nim udało im się ustawić komfortową temperaturę wody. Powoduje to wydłużenie czasu kąpieli, na co nie zawsze można sobie pozwolić, a także sprzyja marnowaniu wody. Dzięki termostatowi od razu po odkręceniu kranu uzyskuje się satysfakcjonującą temperaturę, można tez uniknąć przykrych niespodzianek w postaci wody lodowatej lub parzącej.

Odpływ liniowy

Choć brodziki mają swoje zalety, można w nich na przykład myć małe dzieci, rezygnuje się z nich coraz częściej. Mając w łazience odpływ liniowy łatwiej się ją sprząta, brud nie gromadzi się w zakamarkach, łatwiej jest też wziąć prysznic osobom z ograniczeniami ruchowymi.
WWW: https://sklep-archjudyta.pl/
Dodano: 2022-10-01
Telefon: +48 662 002 392
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Ludowa 19
Kod pocztowy: 41-310
Źródła:
https://sklep-archjudyta.pl/kategoria-produktu/baterie-i-panele-prysznicowe/zestawy-prysznicowe/Autor: Emil Ziółkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)