SiApre


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Klamki stylowe

Jak powszechnie wiadomo, przemyślanie dodatki do wieczorowej kreacji są w stanie podkreślić to, co w niej najpiękniejsze lub nawet nadać jej określonego charakteru. Są dopełnieniem całości. Identyczna zasada dotyczy dobierania elementów dekoracyjnych podczas urządzania domu czy mieszkania.  Takim elementem są między innymi akcesoria drzwiowe. Dopasowanie idealnych klamek do drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych, a także współgrających z nimi zawiasów  to położenie przysłowiowej wisienki na torcie podczas projektowania swojego wnętrza. Już na etapie planowania tak zwanej wykończeniówki warto zastanowić się nad stylem, jaki ma zapanować w domu,  a następnie wybrać wymarzone drzwi i harmonizujące z nimi klamki, zawiasy i pozostałe dodatki.

Istotną kwestią jest na samym początku rozmiar skrzydeł drzwiowych. Osoby decydujące się na te niestandardowe, większe wymiary lub wybierające modele o masywnym wyglądzie powinny dobrać do nich większe klamki. Odwrotnie natomiast sprawa wygląda w przypadku subtelnych modeli. Do delikatnych skrzydeł dobrać należy delikatniejszy rodzaj klamek. Zasada dopasowania klamek i drzwi pod względem wielkości to podstawowa reguła, której nie powinno się łamać.

Nie inaczej jest w przypadku zsynchronizowania stylistyki dodatków. W przypadku drzwi modernistycznych najlepsze będą dodatki proste. Jeśli wnętrze jest jednak utrzymane w klasycznej konwencji, najbardziej pasującymi elementami będą w takiej sytuacji drzwi oraz klamki stylowe.

Bogatą ofertę najwyższej jakości akcesoriów drzwiowych proponuje firma SiApre Sylwia Góralczyk i Wspólnicy Spółka Jawna z Dąbrowy Górniczej.  W asortymencie znaleźć można przede wszystkim wyroby najbardziej cenionych włoskich producentów, takich jak:

  • Opta,
  • Mariva +.
  • Mandelli 1953,
  • Reguitti Handles & Accessories,
  • Styll.

Wszystkie kolekcje oprócz szerokiej palety wzorów i kolorystyki klamek oraz akcesoriów, gwarantują ponadprzeciętną funkcjonalność i staranność wykonania produktów. Niezależnie od tego, w jakim charakterze utrzymane jest wnętrze mieszkania, dobrać można do niego perfekcyjnie pasujące dodatki, które sprawdzą się nawet w wieloletnim użytkowaniu.
WWW: https://siapre.pl/
Dodano: 2020-01-10
Telefon: 32 67 41 417
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Adres: Oświecenia 4
Kod pocztowy: 42-520
Źródła:
https://siapre.pl/Autor: Janina Maciejewska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)