Podłogi Premium


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jasne deski podłogowe – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Projekt wnętrza bardzo często zaczyna się od doboru podłogi, ponieważ tak duża płaszczyzna ma istotny wpływ na to, jak będzie się prezentowało pomieszczenie. Aby nadać mieszkaniu przytulny charakter, sięga się po deski wykonane z drewna o ciepłej barwie, takie jak naturalny modrzew, świerk czy daglezja. Z kolei w bardziej oficjalnych pokojach i gabinetach lepiej prezentują się podłogi z drewna bielonego lub wykonane z dębowych, pozbawionych sęków desek.

Coraz chętniej wybierane są frezowane deski podłogowe – ich faktura nadaje wnętrzu oryginalności, ale jest też przyjemna w dotyku i ma właściwości antypoślizgowe. Delikatne albo bardzo widoczne żłobienia doskonale prezentują się również na ścianach, gdyż deski produkowane przez austriacką markę Mafi mogą być wykorzystane jako okładzina.

Jasne deski podłogowe są opcją bardzo uniwersalną – dobrze wyglądają zarówno w salonie czy sypialni, jak i w biurze i punkcie usługowym. Dzięki temu, że są łatwe do utrzymania w czystości, nie zaszkodzi im nawet intensywne użytkowanie. Wbrew pozorom na jasnym, dobrze pokrytym olejem drewnie nie pozostają też plamy. Większe zabrudzenia czyści się za pomocą wyłącznie mydła i ciepłej wody, nie są do tego potrzebne żadne specjalistyczne preparaty. Deski o jasnym zabarwieniu to także świetny wybór do pomieszczeń, w których bardzo ważne jest stałe utrzymanie porządku i higieny.

Deski drewniane dostarczane przez Podłogi Premium wykonane są w specjalnej technologii. Każdy panel powstaje z trzech warstw, co sprawia, że można go zastosować również w tych wnętrzach, w których zamontowano ogrzewanie podłogowe. Deska trójwarstwowa pracuje wraz ze zmianami temperatury i poziomu wilgotności, nie rozwarstwia się ani nie pęka. Minimalne czasowe odkształcenia są niewidoczne, gdyż każda krawędź jest fazowana.
WWW: https://podlogi-premium.pl
Dodano: 2021-12-04
Telefon: 601057440
Miejscowość: Poznań
Adres: Wielka 18
Kod pocztowy: 61-774
Źródła:
https://podlogi-premium.pl/katalogi/mafi-deski-podlogowe-modrzew/Autor: Kaja Lis


Oceń firmę (0 z 0 głosów)