PLEXITECH


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Podświetlane regały sklepowe - czy warto w nie inwestować?

Na podstawowe wyposażenie każdego sklepu składają się regały, służące do eksponowania poszczególnych produktów. Znajdują zastosowanie w sklepach budowlanych i spożywczych, drogeriach, księgarniach, piekarniach i nie tylko. Powinny być one stabilne, tak by ryzyko przewrócenia było niewielkie. Producenci oferują konstrukcje metalowe, drewniane oraz z tworzyw sztucznych, które występują w wielu rozmiarach. Ułatwiają zachowanie porządku w lokalach, a umiejętnie dobrane, przekładają się na zyski przedsiębiorców. Znaczna część z nich odznacza się sporą nośnością, dzięki czemu można przechowywać na nich cięższe artykuły.

Regały powinny być możliwie jak najbardziej funkcjonalne, dlatego tak ważna jest głębokość półek, nośność oraz rozmieszczenie. Muszą współgrać z charakterem marki i zachęcać potencjalnych klientów do dokonania zakupu. Zazwyczaj składają się z elementów, które można w dowolny sposób ze sobą zestawiać, dzięki czemu wpasowują się w potrzeby każdej osoby. Za najnowocześniejsze uznaje się podświetlane regały sklepowe, dające szansę eksponowania poszczególnych artykułów. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w lokalach chcących uchodzić za prestiżowe.

Zainteresowani ich nabyciem mogą skontaktować się z przedstawicielami przedsiębiorstwa Plexitech. Jest to firma specjalizująca się w sprzedaże estetycznych i wytrzymałych mebli, które nie niszczą się na skutek częstej eksploatacji. Są one podświetlane diodami LED, które nie pobierają dużych ilości prądu i nie nagrzewają się, dzięki czemu ryzyko pojawiania się ciemnych smug  na powierzchni regałów jest równe zeru. Katalog przedsiębiorstwa obejmuje także materiały POS, na które składają się między innymi plakaty reklamowe oraz ulotki.
WWW: https://plexitech.pl/
Dodano: 2023-04-25
Telefon: 61 830 92 00
Miejscowość: KOMORNIK
Adres: PRZEMYSŁOWA 13
Kod pocztowy: 62-052
Źródła:
https://plexitech.pl/oferta/meble/Autor: Artur Wojciechowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)