OneCredit.pl


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czy czyszczenie BIK-u jest możliwe?

W obecnych czasach wszelkie dobra są niezwykle drogie, a szczególnie takie jak nieruchomości czy dobre samochody. To powoduje, że by móc zapewnić sobie godziwe warunki życia czy spełnić swoje marzenia, zdecydowana większość osób musi zdecydować się na zaciągnięcie kredytu, czy to konsumpcyjnego, czy na przykład hipotecznego. By jednak było to możliwe, trzeba spełnić wiele warunków, a najważniejsze z nich to posiadanie zdolności kredytowej oraz dobrej historii kredytowej.

To ostatnie może być szczególnie kłopotliwe, gdyż osobą ze złą historią, a zatem dłużnikiem, można stać się nie tylko wtedy, gdy świadomie i z premedytacją nie spełnia się swoich zobowiązań. Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że do rejestrów dłużników można trafić na przykład na skutek zalegania z opłatami za telefon czy mandatów - a nierzadko konieczność uregulowania takich zobowiązań wypada z głowy. Nie wszyscy też wiedzą o takich konsekwencjach, więc nie przejmują się nimi - dopóki nie pojawią się w banku po kredyt i nie dowiedzą się, że nie otrzymają go właśnie ze względu na złą historię kredytową. Ponadto trzeba wiedzieć, że jako dłużnik w takich rejestrach figuruje się wiele lat - choć to ma też dobrą stroną, nie zostaje się w nich bowiem już na stałe, zła historia kredytowa zaciera się.

Co jednak, kiedy nie można czekać? Czy możliwe jest czyszczenie BIK, czyli rejestru Biura Informacji Kredytowej, co nieraz oferują firmy, na przykład w internecie? Okazuje się, że tak, ale trzeba wiedzieć, do kogo się zgłosić, by podjęte działania były zgodne z prawem i przyniosły faktyczne skutki, czyli podniosły wiarygodność osoby zainteresowanej zaciągnięciem kredytu w oczach banku.

Działalnością taką, między innymi, zajmuje się firma z sektora bankowego zaprezentowana na stronie onecredit.pl. Jej specjaliści wiedzą wszystko na temat finansów, kredytów, działania banków, a także rejestrów dłużników. Mają wielką wyższość nad konkurencją, wiedząc na przykład o tym, że wcale nie wszystkie wpisy w rejestrach dłużników działają na niekorzyść potencjalnego kredytobiorcy, choć tak może się wydawać. Z ich pomocą można znacznie poprawić swoją sytuację, dzięki czemu być może możliwe stanie się otrzymanie kredytu nawet jeśli początkowo wydawało się, że kompletnie nie ma na to szans. Warto zatem sprawdzić te możliwości, zwłaszcza że nie można na tym stracić.
WWW: https://onecredit.pl/
Dodano: 2022-12-02
Telefon: 12 200 50 08
Miejscowość: Kraków
Adres: Osiedle Centrum A 2 87
Kod pocztowy: 31-923
Źródła:
https://onecredit.pl/czyszczenie-bik/Autor: Jagoda Sadowska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)