OL-FOL


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!OL-FOL - Pianka polietylenowa sprzedaż

Pianka polietylenowa to produkt niezbędny w branży budowlanej, transportowej oraz przemysłowej. Jest to porowata substancja zabezpieczająca wybrane powierzchnie przed wstrząsami, zarysowaniami i innymi zniszczeniami. Odznacza się niewielką ścieralnością, elastycznością, lekkością i termoizolacyjnością, choć na tym jej zalety się nie kończą. Pianka używana jest też w branży opakowaniowej. Można ją przycinać wedle własnych potrzeb, a ze względu na małą wagę, nie wpływa na masę przesyłanych pakunków, a co za tym idzie – na ich koszt.

Produkt ten chroni przed wilgocią oraz działaniem substancji chemicznych. Jest niepalny, dlatego sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach. Pianka polietylenowa jest na sprzedaż w firmie Ol-Fol. Sprowadza ona artykuły najlepszych marek, cechujące się wydajnością i bezpieczeństwem użytkowania. Są odporne na rozdzieranie, dlatego bywają wykorzystywane w przypadku powierzchni ostro zakończonych. Materiały zaprezentowane w asortymencie są chemicznie neutralne i bezwonne,  a na dodatek nie osiadają na nich grzyby oraz pleśń.

Pianka bywa stosowana w budownictwie, ponieważ przydaje się w trakcie izolowania stropów oraz niektórych konstrukcji podłogowych. Nabywcy chwalą sobie ekologiczność i łatwość użycia, ponieważ występuje w formie praktycznych rolek. Nie każdy wie, że pianka ta może być poddawana procesowi recyklingu, przez co nadaje się do ponownego użytkowania. Skutecznie tłumi wibracje i pochłania fale akustyczne, dlatego bez trudu wygłusza pomieszczenia. Sprawdza się podczas montażu wykładzin podłogowych oraz paneli.

Firma proponuje pianki wykorzystywane również do:

  • tworzenia przekładek dźwiękoochronnych w drzwiach i ścianach,
  • izolowania domów z ogrzewaniem podłogowym i stropów, co chroni przed utratą ciepła,
  • izolowania cieplnych zbiorników, kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz zewnętrznych tuneli podziemnych,
  • produkcji uszczelek używanych w blachodachówkach,
  • izolowania fundamentów budynków,
  • chronienia obiektów przed zimnem,
  • zabezpieczania sufitów lub podłóg przed działaniem wody.WWW: https://ol-fol.pl/
Dodano: 2020-12-28
Telefon: 58 692-05-70
Miejscowość: PRUSZCZ GDAŃSKI
Adres: Nowowiejskiego 22B
Kod pocztowy: 83-000
Źródła:
https://ol-fol.pl/pianki-polietylenowe/Autor: Lena Andrzejewska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)