OkiBox


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Opakowanie klapowe z tektury - gdzie się sprawdza?

Tektura jest zaliczana do najgrubszych materiałów papierniczych powstałych z wykorzystaniem makulatury i włókien ścieru drzewnego. Występuje ona w wersji litej, falistej, powlekanej oraz technicznej i jest używana do produkcji opakowań kartonowych. Pudełka tego typu znajdują zastosowywanie wśród sklepów dających możliwość zamawiania produktów przez internet oraz firm przeprowadzkowych. Największe modele z łatwością pomieszczą meble i sprzęty AGD, zabezpieczając je przed uszkodzeniami w trakcie transportu. W kartonach można umieszczać filc lub folię bąbelkową, dzięki czemu rzeczy są doskonale chronione i docierają do celu w stanie idealnym.

Pudełka z kartonu tworzy się z tektury falistej dwu-, trzy- oraz czterowarstwowej. Można je dostać na witrynie okibox.pl, której właścicielem jest doskonale zaopatrzone przedsiębiorstwo specjalizujące się w sprzedaży opakowań w niskich cenach. Klienci nabywają klapowe opakowanie z tektury występujące w formie płaskiej, co sprawia, że wyroby te nie potrzebują dużej przestrzeni do przechowywania. Są one dostępne w kilku formatach, a ze względu na wytrzymałość, mogą być stosowane wielokrotnie.

To ekologiczne artykuły wolne od sztucznych substancji, które nie wpływają na zapach produktów. Sprawdzają się między innymi podczas przewozu delikatnych przedmiotów ze szkła lub porcelany. Pudełka te są zamawiane przez przedsiębiorców oraz osoby prywatne. Znajdują zastosowanie w gospodarstwach domowych, ponieważ służą do przechowywania rzadziej używanych rzeczy. Zazwyczaj są to sezonowe ubrania, koce, zabawki czy książki. Dzięki nim przestrzenie sprawiają wrażenie bardziej uporządkowanych.

Kartony klapowe to opakowania zbiorcze wykorzystywane w handlu, w których można umieszczać ciężkie przedmioty. Chronią one zawartość przed zniszczeniami i działaniem czynników zewnętrznych, co zmniejsza ryzyko pojawiania się uszkodzeń. Niektórzy nabywcy nadrukowują na ich powierzchni logotyp oraz nazwę działalności, dzięki czemu pudełka stają się nośnikami reklamowymi.
WWW: https://okibox.pl
Dodano: 2022-01-29
Telefon: 502 551 661
Miejscowość: Poznań
Adres: Grunwaldzka 33b
Kod pocztowy: 60-783
Źródła:
https://okibox.pl/kartony-klapowe/Autor: Mateusz Michalski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)