Maro Tur


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Ile kosztują usługi transportowe w Koszalinie?

Klienci zainteresowani wynajmem autobusów na terenie Koszalina i okolic mogą skorzystać z oferty przedsiębiorstwa Maro Tur. Działająca od wielu lat spółka zapewnia profesjonalne usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Z propozycji mogą skorzystać również instytucje samorządowe i rządowe. Usługi transportowe w Koszalinie są realizowane przez doświadczonych kierowców, którzy mają niezbędne uprawnienia. Ponadto przechodzą oni regularne badania między innymi wzroku, co w sposób oczywisty wpływa na jakość wykonywanych przez nich usług. W celu wynajęcia busów na konkretny termin warto odpowiednio wcześniej skontaktować się z biurem obsługi klienta. Niezbędne dane znajdują się w wybranych zakładkach na portalu internetowym. Dzięki nim można wybrać formę kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Koszt usług transportowych jest uzależniony nie tylko od długości trasy przejazdu. Ważne są także godziny i dni, w których będzie musiał pracować kierowca. Indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań wszystkich klientów sprawia, że istnieje możliwość otrzymania atrakcyjnego rabatu. Jest on przyznawany nie tylko stałym, ale także zupełnie nowym klientom. Budowanie przyjaznych relacji biznesowych pozwala na osiągnięcie korzyści przez obie strony transakcji.

Transport autobusowy jest wykonywany przez powyższą firmę na wcześniej ustalonych trasach. Obejmują one między innymi miejscowości znajdujące się w promieniu 100 kilometrów od Koszalina. Aktualny rozkład jazdy można sprawdzić bez wychodzenia z domu, ponieważ wszystkie informacje dotyczące tego zagadnienia znajdują się na stronie online. Autokary są wyposażone w liczne udogodnienia np. w odtwarzacze DVD oraz klimatyzację i toalety.
WWW: https://marotur.pl/
Dodano: 2022-04-10
Telefon: +48 604 607 912
Miejscowość: Koszalin
Adres: Strażacka 1
Kod pocztowy: 75--95
Źródła:
https://marotur.pl/Autor: Monika Wójcik


Oceń firmę (0 z 0 głosów)