Magneska


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Bransoletki z jadeitem i innymi minerałami - dlaczego warto je wybierać?

Biżuterię można kupować w przeróżnych miejscach i stawiać na jej najróżniejsze odsłony - to bynajmniej nie tylko oferty salonów jubilerskich, a więc wyroby szlachetne. Nawet większą popularnością cieszą się ozdoby ręcznie robione, wykonywane z innych materiałów, na przykład sznureczków, koralików, szklanych elementów, a także kamieni szlachetnych i półszlachetnych, które są bardzo cenione - dla ich licznych walorów. Nie wszyscy wiedzą, że mają one moc uznawaną za magiczną, mogą na przykład poprawiać zdrowie, a także samopoczucie, nawet wzmacniając dane cechy osób, które je noszą.

Moc tę wykorzystuje artystka z portalu Magneska, tworząca biżuterię z przeróżnych kamieni i oferując je nie tylko jako piękne ozdoby, ale też amulety. Produkty te cieszą się zatem dużym zainteresowaniem, ludzie wybierają je dla siebie oraz na prezent dla osób, na których im zależy. Dużym atutem tych wyrobów jest też fakt, że są minimalistyczne i dyskretne, a więc pasują do wszelkich stylizacji i śmiało można je nosić na przykład na co dzień, nawet gdy obowiązuje dress code. Dopasują się też do kreacji wyjściowych, gdyż nie rzucają się w oczy zbyt mocno.

A co można znaleźć w ofercie? To między innymi bransoletki, wykonane na przykład ze sznurka jubilerskiego w różnych kolorach, z kamieniami - szlifowanymi lub surowymi bryłkami. Artystka korzysta z przeróżnych minerałów, a dobierać je można pod kątem ich wyglądu i własnych preferencji, jak i działania kamieni. Warto o nim pamiętać, gdyż można nabyć prawdziwy amulet. Jedną z propozycji jest bransoletka z jadeitem. Na pewno wiele kobiet kojarzy ten zielony kamień z masażerami do twarzy, jednak jego właściwości są znacznie szersze. Nie tylko jest zdolny odmładzać skórę, ale też, noszony w formie biżuterii, ma wspomagać leczenie nerek, a także przyspieszać wydalanie z organizmu toksyn. Poleca się go także dla przyszłych i obecnych mam. Mając zaś zupełnie inne oczekiwania, warto sprawdzić całą ofertę marki.

Jest ona na tyle rozbudowana, że każdy znajdzie w niej odpowiednie dla siebie produkty.
WWW: https://magneska.pl/
Dodano: 2022-10-25
Telefon: 505 356 177
Miejscowość: Poznań
Adres: Aleksandra Gabszewicza 6b
Kod pocztowy: 61--33
Źródła:
https://magneska.pl/48-bransoletki-z-kamieniAutor: Lena Andrzejewska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)