Konwerter Lido


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Soneta Enova 365 - dobre rozwiązanie do importu faktur?

Zapotrzebowanie na najnowsze technologie użytkowe generuje także księgowość. Dostrzegają to od lat pracownicy firmy Lido Spółka cywilna Jacek Skalny Marcin Wandzel. Na bieżąco rozszerzają swoją ofertę o nowoczesne narzędzia wspierające pracę księgowych w bardzo szerokim zakresie. Obecnie mogą zaproponować pomoc w postaci programu konwertującego pliki i scalającego je do jednego, łatwego do odczytu oraz późniejszej edycji formatu. 

Dostępny w sprzedaży produkt to efekt wieloletniej pracy specjalistów z dziedziny technologii informatycznej i księgowości (zwłaszcza jej praktycznego wykorzystania, czyli przerobu danych i ich archiwizacji). Aby ułatwić podjęcie decyzji, czy tego rodzaju wsparcie jest na pewno dobrym rozwiązaniem dla danej działalności, realizator udostępnił na swojej stronie wersję demo, którą można pobrać za darmo i przetestować. Osoby odpowiedzialne za obsługę sprzedażową zastrzegają jednak, że wiele funkcji nie jest wtedy dostępnych. Możliwość korzystania z pełnego zakresu możliwości, jakie daje konwerter, klient otrzymuje po wykupieniu subskrypcji.

Dostawca proponuje też opcję personalizacji programu (za dodatkową opłatą). Jest to świetne rozwiązanie zwłaszcza dla pionu księgowego przedsiębiorstw generujących znaczne ilości dokumentów lub działających w systemie rozproszonym. Ujednolicenie sposobu dostępu do informacji z zakresu rachunkowości, rozliczeń czy bankowości pozwala na sprawną wymianę danych i ich bezproblemową obróbkę, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba.

Dużym zainteresowaniem odbiorców cieszy się wielofunkcyjny program Soneta Enova 365, pozwalający na import faktur. Wyszczególnienie zadań, jakie można przeprowadzić z wykorzystaniem tego narzędzia, zostało przedstawione online. Jeśli klient chce uzyskać więcej detali dotyczących działania SE365, może poprosić dostawcę o dokładniejszą specyfikację lub zadać konkretne pytanie o produkt. Kadra stara się udzielać odpowiedzi rzetelnie i zgodnie ze stanem rzeczywistym, doradzając najlepsze rozwiązania.
WWW: https://www.konwerter.com.pl/
Dodano: 2022-08-15
Telefon: 507 471 310
Miejscowość: Bielsko-Biała
Adres: Browarna 23
Kod pocztowy: 43-300
Źródła:
https://www.konwerter.com.pl/products/10/soneta-enova365-ksiegowoscAutor: Marcel Sawicki


Oceń firmę (0 z 0 głosów)