KETiLi PURi






Dodaj Komentarz




Brak komentarzy! Bądź pierwszy!



Gdzie dobrze zjeść w Gdyni?

Polacy stają się coraz bardziej otwarci na nowe smaki i kuchnie innych krajów, co związane jest też z faktem, że kuchnia polska nie wszystkim odpowiada, choćby ze względu na jej ciężkość. Szczególnie zaś sięga się po nieznane do tej pory frykasy wówczas, gdy jada się na mieście. Restauracje serwujące zagraniczne kuchnie cieszą się w Polsce wielką popularnością. Oczywiście najchętniej odwiedzane są lokale serwujące kuchnię włoską, ale nie warto się do nich ograniczać. Obecnie coraz większą popularność nad Wisłą zdobywa sobie też kuchnia gruzińska.

Rozpowszechnione są zwłaszcza gruzińskie piekarnie, serwujące wypiekane na poczekaniu i urzekające smakiem typowe smakołyki z Gruzji, jak na przykład chaczapuri, mogące występować w przeróżnych wersjach - na wytrawnie, a także na słodko. Oszałamiające zapachy wydobywające się z takich lokali sprawiają, że chętnie wchodzą do nich nawet te osoby, które wcale nie są miłośnikami eksperymentowania i poznawania nowych smaków - po prostu woniom tym nie można się oprzeć. Gdy odwiedzi się lokal należący do firmy Ketili Puri, można będzie przekonać się, że również smak tych specjałów jest wyjątkowy. Co ważne, nie trzeba ograniczać się tylko do piekarni - firma prowadzi też restauracje, oczywiście z frykasami rodem z Gruzji. Jedzenie to zdobywa sobie coraz większą popularność, czemu trudno się dziwić - jest smakowite, zróżnicowane i świetnie przyprawione, dzięki czemu uwodzi zapachem. Wybór tej firmy to strzał w dziesiątkę między innymi dla tych osób, które zastanawiają się, gdzie dobrze zjeść w Gdyni - jest tam jeden z lokali przedsiębiorstwa. Odwiedzenie go będzie świetnym sposobem na poszerzenie swych horyzontów smakowych, poznanie nowej kultury kulinarnej i miłą odmianę od specjałów kuchni polskiej, włoskiej czy azjatyckiej.

Miejsce to warto odwiedzić także ze względu na wyjątkową jakość składników używanych do przyrządzania dań czy przekąsek. O jakości jedzenia decyduje nie tylko doświadczenie kucharza i jego talent, ale też jakość używanych składników, dlatego w restauracjach należących do tego przedsiębiorstwa używa się tylko surowców oryginalnych, pochodzących z Gruzji. Są one przyrządzane w tradycyjny sposób, można zatem poznać smaki tego kraju nie ruszając się za granicę. Zdecydowanie jednak znakomita kuchnia może zachęcić do odwiedzenia Gruzji.




WWW: https://ketilipuri.pl
Dodano: 2022-07-22
Telefon: 514120340
Miejscowość: Gdynia
Adres: 10 Lutego 19
Kod pocztowy: 81-364
Źródła:
https://ketilipuri.pl/restauracja-gruzinska-gdynia/



Autor: Lena Andrzejewska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)