Hexssl


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czym jest Comodo SSL?

Bez wątpienia dzisiaj niemal koniecznością jest szyfrowanie danych. Oznacza to nowy obowiązek dla firm, a mianowicie zakup certyfikatów SSL.

Ci, którzy robią często zakupy w internecie, nieraz zwracają uwagę na to, czy strona posiada odpowiednie zabezpieczenia. Brak tych zabezpieczeń może spowodować nie tylko odłożenie zakupów na później, ale również rezygnację ze złożenia zamówienia. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o to, by serwer był odpowiednio chroniony, a także dane poufne.

Certyfikaty SSL są zabezpieczeniem, które pozwala chronić (za pomocą szyfrowania) dane klientów. Jest to szczególnie ważne w przypadku sklepów internetowych, serwisów aukcyjnych, stron instytucji publicznych czy szkół. Nie ma jednak optymalnego rozwiązania, które mogłoby zostać zastosowane do wszystkich domen. Tutaj ważne jest, aby dokładnie przeanalizować swoje potrzeby i dopiero wtedy kupić certyfikat SSL.

Nie można zaprzeczyć, że zakupy w internecie wiążą się często z logowaniem na stronę banku. To z kolei rodzi prawdopodobieństwo przechwycenia danych, co w efekcie może prowadzić nawet do utraty dostępu do konta. Dlatego tak istotne jest, aby certyfikat SSL był sprawdzony i dobrze działał. Obecnie można znaleźć certyfikaty np. Comodo, RapidSSL, Thawte. Wybór certyfikatów jest naprawdę duży, dlatego też zarówno małe, jak i większe firmy mogą znaleźć coś dla siebie.

Certyfikat Comodo SSL sprawdzi się w sytuacji, kiedy chcemy chronić transakcje naszych klientów. Jest dobrym rozwiązaniem dedykowanym małym i średnim firmom. Jego zaletą jest to, że pozwala chronić dane 128/256-bitowym szyfrowaniem, co z pewnością przełoży się na wysoki poziom bezpieczeństwa realizowanych zamówień. Wszyscy właściciele firm, którzy decydują się na zakup certyfikatu SSL, otrzymują gwarancję. W przypadku Comodo SSL gwarancja ta wynosi do 1 750 000 dolarów. Na hexssl.pl można znaleźć firmę, która zajmuje się sprzedaż certyfikatów SSL takich jak Comodo, Thawte, RapidSSL. Zajrzyj tam, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat certyfikatów.
WWW: https://www.hexssl.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: +48.717575195
Miejscowość: Wrocław
Adres: Wita Stwosza 16
Kod pocztowy: 50-148
Źródła:
Autor: Daria Kaźmierczak


Oceń firmę (0 z 0 głosów)