Gomeo


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Tanie drukowanie w Krakowie - kto je oferuje?

Druk offsetowy to technika odznaczająca się licznymi zaletami, która znajduje zastosowanie w wielu sytuacjach. Specjalizują się w niej niektóre drukarnie, współpracujące z klientami o różnych potrzebach. To nic innego jak przemysłowy druk płaski, bazujący na specjalnym cylindrze nanoszącym wzory lub napisy w wybranym odcieniu. Technika ta dzieli się na druk zwojowy oraz arkuszowy i daje szansę tworzenia estetycznych nadruków z wyrazistymi detalami. Rozwiązanie to jest nieocenione w przypadku dużych nakładów, dlatego interesują się nim zwłaszcza przedsiębiorcy, planujący inwestycję w nośniki reklamowe, jakimi są bannery lub plakaty. Sprawdzają się one w wielu branżach i służą do promocji produktów, usług oraz nadchodzących eventów, takich jak festiwale muzyczne czy wydarzenia sportowe.

Przed przystąpieniem do pracy wspomniane cylindry są pokrywane dodatkową warstwą gumy. Występują one w wersji z cyjanem i magentą, jak również kolorem czarnym oraz żółtym. Dają szansę tworzenia uszlachetnień, takich jak złocenia, dzięki którym materiały prezentują się elegancko. Rozwiązaniem tym interesują się producenci dóbr luksusowych, chcący podkreślić wyjątkowość oraz nietuzinkowy charakter sprzedawanych wyrobów.

Do najczęściej wymienianych zalet, jakimi cechuje się druk offsetowy, zalicza się:

  • możliwość wykorzystywania materiałów o różnej gramaturze,
  • doskonałą jakość wydruków,
  • niewygórowane ceny,
  • bezproblemowe odwzorowywanie detali.

Nie każdy wie, że technika ta znajduje zastosowanie podczas produkcji opakowań i daje szansę znacznego obniżenia kosztów prowadzenia działalności. Interesują się nią również wydawcy czasopism oraz książek, którym zależy na krótkim czasie realizacji zleceń.

Firmą współpracującą z klientami o różnych potrzebach jest Gomeo, która działa na terenie Krakowa. Zapewnia ona tanie drukowanie, dzięki któremu można sporo zaoszczędzić. Z drukarnią kontaktują się osoby prywatne oraz przedsiębiorcy zainteresowani tradycyjnymi formami promocji. Zazwyczaj zlecają oni druk bannerów, czyli nośników widocznych z dużej odległości oraz plakatów umieszczanych w często uczęszczanych miejscach. Niektórzy decydują się także na ulotki, promujące działalność wśród lokalnej społeczności. Znajdują one zastosowanie między innymi wśród właścicieli lokali gastronomicznych, sklepów spożywczych czy salonów fryzjerskich.
WWW: https://www.gomeo.com.pl/
Dodano: 2022-09-12
Telefon: 508 323 000
Miejscowość: Kraków
Adres: Nowosądecka 74
Kod pocztowy: 30-683
Źródła:
https://www.gomeo.com.pl/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Drukarnia


Autor: Emil Ziółkowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)