EKO-TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Czym są taśmy foliowe?

Zainteresowani zakupem wytrzymałych taśm klejących, mają w czym wybierać. Czekają na nich artykuły różniące się od siebie materiałem użytym do produkcji, grubością, długością oraz kolorystyka. Do najchętniej kupowanych zalicza się taśmy foliowe, znajdujące zastosowanie w gospodarstwach domowych, biurach, zakładach produkcyjnych i nie tylko. Gwarantują one doskonałą przyczepność niemalże do każdego podłoża i bywają nieocenione podczas przygotowywania kartonów do wysyłki. Z tego powodu stanowią podstawowe wyposażenie właścicieli sklepów internetowych, chcący zabezpieczyć paczki na czas transportu. Dzięki taśmom ryzyko ich otwarcia i zgubienia zawartości czy też kradzieży jest niewielkie. Co ciekawe, pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale i reklamowe.  

Niektóre przedsiębiorstwa dają bowiem możliwość zadrukowywania ich powierzchni zgodnie z preferencjami nabywców. Dzięki temu taśmy, jakimi dysponują, wyróżniają się spośród innych i zwracają na siebie uwagę odbiorców. Są uznawane za nienachalne i często niedoceniane nośniki reklamowe, odnajdujące się w każdej branży. Są też znacznie tańsze w porównaniu do pozostałych materiałów promocyjnych, takich jak ulotki czy plakaty, dlatego interesują się nimi właściciele małych firm lub start-upów.

Najczęściej na powierzchnię taśm nanosi się nazwę prowadzonej działalności oraz logotyp, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by nadrukowywać także dane kontaktowe. Do najchętniej wybieranych zalicza się modele polipropylenowe, pokryte klejem akrylowym, gwarantującym nienaganną przyczepność. Są one wybierane przez wzgląd na łatwość aplikacji oraz możliwość użytkowania niemalże w każdych warunkach. Zainteresowaniem cieszą się także klejące taśmy pakowe na bazie kleju kauczukowego, nieocenionego w środowiskach o dużym stopniu wilgotności.

Te i wiele innych produktów można nabyć w przedsiębiorstwie Eko-Tech. To zaufany dostawca współpracujący z klientami o różnych potrzebach, który stale poszerza ofertę o artykuły doskonałej jakości. Są one odporne na warunki atmosferyczne i występują w kilku wariantach kolorystycznych. Firma proponuje niezawodne taśmy pakowe, niepodatne na przedzieranie i promieniowanie UV. W jej katalogu zaprezentowano także taśmy filcowe z materiałów syntetycznych, które są wykorzystywane w formie izolatorów oraz elementów wygłuszających pomieszczenia.
WWW: https://converting-tasm.pl
Dodano: 2022-11-13
Telefon: 343578624
Miejscowość: Kalety
Adres: Fabryczna 1B
Kod pocztowy: 42-660
Źródła:
https://converting-tasm.pl/tasmy-eko-tech/tasmy-foliowe/Autor: Monika Wójcik


Oceń firmę (0 z 0 głosów)