Ebordi s.c.


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Ebordi s.c. - Folia stretch sklep internetowy

Folia stretch to popularna nazwa rozciągliwej i wielowarstwowej folii tworzonej z polietylenu o niskiej gęstości. Jest ona do nabycia w kilku kolorach, takich jak niebieski czy czarny, choć najczęściej występuje w wersji przezroczystej. Cechuje się termokurczliwością oraz rozciągliwością, dlatego znajduje zastosowanie w wielu branżach. Tworzywo to jest wytrzymałe. Z tego względu wykorzystuje się je między innymi podczas zabezpieczania towarów przeznaczonych do wysyłki. Wielokrotne owinięcie ładunków powoduje, że ich zawartość trzyma się razem, co chroni przed zniszczeniami. Taka folia to ciekawa metoda na scalanie pakunków, w których znajduje się kilka przedmiotów jednocześnie. Jej zaletą są duże możliwości kryjące oraz niewygórowane ceny. Modele niebieskie i czarne sprawiają, że wysyłane artykuły są niewidoczne dla osób postronnych.

Dzięki sprawdzonym technologiom i nowoczesnym liniom produkcyjnym folie odznaczają się satysfakcjonującą jakością. Są one dostępne w katalogu produktowym firmy Ebordi, na który składają się folie różnych marek. Ich atutem jest niska przenikliwość promieni słonecznych, co zapobiega blaknięciu kolorów. Folie nawijane są na tuby o kilku wymiarach i różnią się od siebie długością i szerokością. Osoby chcące zwiększyć komfort ich użytkowania, zamawiają często dodatkowe dyspensery, wpływające na bezpieczeństwo podczas docinania folii. Urządzenia te sprawdzają się zwłaszcza wśród firm sprzedających w internecie.

Gdzie sprawdza się folia stretch proponowana przez ten sklep internetowy? Możliwości jej zastosowania są niemalże nieograniczone. Spotyka się ją w halach magazynowych, fabrykach oraz wśród osób z branży gastronomicznej, ponieważ można w nią owijać produkty spożywcze, takie jak wędliny czy sery. Jest ona odporna na wilgoć i bezwonna, dlatego nie wpływa na ich smak. Przydaje się też w ładunkach zbiorczych przewożonych na paletach, ponieważ zapewnia stabilność oraz w ogrodach. Czara folia z niewielkimi dziurkami położona na grządkach, chroni bowiem przed rośnięciem chwastów.
WWW: https://ebordi.pl/
Dodano: 2020-11-30
Telefon: 666 232 457
Miejscowość: Gądki
Adres: Poznańska 3
Kod pocztowy: 62-023
Źródła:
https://ebordi.pl/towar/lista/22/folieAutor: Artur Wojciechowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)