Dźwigi Maciejewski


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Komu zlecić usługi dźwigowe w Polkowicach?

Prace mające na celu oczyszczenie powierzchni dachu przed jego malowaniem czy pozbycie się zalegających tam liści przed zimą wymagają odpowiedniego zabezpieczenia. Nie poleca się wykonywać tego typu czynności samodzielnie, bez właściwie dobranego ekwipunku chroniącego przed upadkiem. W powyższych przypadkach konieczne jest skorzystanie ze specjalistycznego sprzętu, na przykład dźwigu. To często wybierana opcja, pozwalająca na lepsze zachowanie równowagi oraz większą stabilność na nierzadko bardzo śliskim dachu.

Wynajem dźwigu wraz z operatorem jest w szczególności polecany osobom, dla których liczy się krótki czas przeprowadzenia niezbędnych prac na szczycie budynku. Praca operatora sprzętu, przy właściwej kooperacji z osobą znajdującą się w koszu podnośnika, zajmuje zaledwie kilka godzin. Jest to przepaść, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że alternatywą dla wynajmu dźwigu jest znalezienie w okolicy osoby, która może zaproponować ajencję rusztowania. Do jego przywiezienia zazwyczaj potrzebny jest specjalny samochód, co dodatkowo podnosi koszty całej inwestycji. Zazwyczaj też belki konstrukcyjne nie zawsze są dostępne od ręki. Często klient musi długo czekać na swoją kolej, gdyż posiadacze kompletu takich elementów traktują priorytetowo odbiorców biznesowych, nie zaś prywatnych, gdyż ci pierwsi mogą zaproponować wyższą stawkę za wypożyczenie. 

Z pomocą osobom poszukującym realizatora, który może przeprowadzić usługi dźwigowe w Polkowicach i okolicznych miejscowościach, przychodzą pracownicy firmy  P.H.U. DOMINO EKSPORT - IMPORT - Dominik Maciejewski. Dysponują oni profesjonalnym sprzętem o różnych parametrach technicznych, między innymi niewielkim dźwigiem umożliwiającym bezproblemowe podniesienie osoby na wysokość dachu i tym samym bezpieczne usunięcie z jego nawierzchni nagromadzonych tam śmieci czy zaschniętej farby. Za obsługę sprzętu odpowiada doświadczony operator, który gwarantuje delikatne ruchy kosza, pozwalające zachować równowagę znajdującej się w jego wnętrzu osobie. 
WWW: https://dzwigi-maciejewski.pl/
Dodano: 2021-12-13
Telefon: +48 512 649 571
Miejscowość: Szczaniec
Adres: Myszęcin 79
Kod pocztowy: 66-225
Źródła:
https://dzwigi-maciejewski.pl/uslugi-dzwigowe.htmlAutor: Liliana Michalska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)