CrazyFejm - Promowanie na instagramie


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!https://crazyfejm.pl/ | Reklama na instagram

W świecie, w którym podaż jest większa od popytu, tylko intensywnie promowane marki, produkty i usługi mają szansę na przebicie się przez gąszcz innych. Kto się nie reklamuje, ten ginie na rynku, ponieważ nikt nie wie o jego istnieniu, a konkurenci w tym czasie opiewają siebie i swoją ofertę wszędzie, gdzie mogą.

Firma, która chce dotrzeć ze swoją ofertą do ludzi młodych, nie ma innego wyjścia niż reklama na Instagramie. Popularność tego medium społecznościowego bije wszelkie rekordy, choć jeszcze kilka lat temu wydawało się, że Facebooka nikt nie pokona. Dziś Instagram jest z Facebookiem zintegrowany – łączenie kont w obu serwisach to jeden z ważniejszych kroków podczas planowania kampanii reklamowej.

Badania wykazują, że młodzi ludzie odwiedzają Instagrama wiele razy dziennie. Daje to reklamodawcom ogromną szansę: mogą swój przekaz kierować do nich wielokrotnie, co w wielu wypadkach doprowadzi do osiągnięcia zamierzonego celu. Może to być zwiększenie rozpoznawalności marki, wygenerowanie dodatkowego ruchu na stronie internetowej, zainstalowanie aplikacji w telefonie, jakaś inna aktywność itp.

Publikowanie reklam jest na Instagramie o tyle bardziej skuteczne od wykorzystywania innych mediów, że można starannie dobierać grupy odbiorców. Reklamę w telewizji, zrealizowaną i nadawaną za ogromnie pieniądze zobaczą wszyscy, a więc płaci się tu za strzelanie niemalże na oślep. Instagram pozwala natomiast precyzyjnie określić cel reklamy, wiek i płeć odbiorców, ich lokalizację, zainteresowania, a nawet poziom wykształcenia i status związku. Można także starannie planować budżet każdej kampanii.

Najwięcej sprzedają i promują profile znane i popularne. W zdobyciu dużej liczby obserwujących może pomóc firma prowadząca stronę internetową crazyfejm.pl. Dzięki jej działaniom każdy miesiąc oznacza kolejne tysiące followersów, a to przekłada się w oczywisty sposób na potencjał reklamowy. Mając naprawdę wielu obserwatorów, można nawet nie kupować płatnych reklam, lecz promować swoją markę za darmo wśród nich.         
WWW: https://crazyfejm.pl/
Dodano: 2019-04-26
Telefon: 507292931
Miejscowość: Wrocław
Adres:
Kod pocztowy: 50-255
Źródła:
Autor: Liliana Michalska


Oceń firmę (5 z 1 głosów)