Archteka


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Wykładziny premium

Wiele osób nie wyobraża sobie wykończenia podłogi w inny sposób, jak tylko za pomocą wykładzin. Tego typu rozwiązanie funkcjonuje już od wielu lat. Jego zaletami są przede wszystkim:

  • zyskanie dodatkowej warstwy izolacyjnej, gwarantującej ciepło,
  • lepsza izolacja akustyczna,
  • możliwość łatwego dopasowania kolorystycznego do pozostałych elementów wystroju,
  • łatwość w położeniu oraz demontażu,
  • przyjemne, zapewniające delikatny masaż stóp doznania podczas chodzenia, w szczególności na boso.

Wykładziny stosuje się nie tylko w domach prywatnych. Ten rodzaj wykończenia powierzchni jest często spotykany w obiektach użyteczności publicznej, można go znaleźć także w różnego rodzaju hotelach i obiektach turystycznych. Placówki tego typu, dbając o odpowiedni standard pomieszczeń udostępnionych swoim klientom oraz gościom, stawiają na wykładziny od najlepszych producentów, gwarantujące wspomniane wcześniej wygody oraz zapewniające odpowiednią jakość i trwałość nawet przy wielokrotnym użytkowaniu. 

Hotele jako dostawcę wykończeń na podłogi często wybierają firmę, która ogłasza się na stronie internetowej archteka.com. Jest to przede wszystkim podyktowane tym, że ów producent dostarcza asortyment spełniający wszystkie oczekiwania nabywcy. Z powodzeniem działa on na rynku już od wielu lat, a zdobyte doświadczenie przekuwa na stały wzrost jakości swoich usług. Jego wykładziny premium to rozwiązanie, które można podziwiać na podłogach wielu obiektów. Taki rodzaj nawierzchni został doceniony zarówno przez samych użytkowników jak i osoby, które zajmują się jego konserwacją i czyszczeniem. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału jest on miły w dotyku, zapewnia dobrą izolację termiczną i tłumi niechciane dźwięki, co w przypadku hoteli ma olbrzymie znaczenie dla prawidłowego odpoczynku gości. 

Dodatkowo wspomniane wykładziny cechuje oczekiwana wytrzymałość i odporność na zabrudzenia. Nie tracą koloru nawet przy długotrwałym szorowaniu ani podczas traktowania ich środkiem czyszczącym lub odświeżającym w przypadku cięższych plam. 
WWW: https://archteka.com/
Dodano: 2020-12-20
Telefon: 61 646 95 50
Miejscowość: Poznań
Adres: Ostrowska 397
Kod pocztowy: 61-312
Źródła:
https://archteka.com/wykladziny-hotelowe/
https://pl.wikipedia.org/wiki/Architekt
https://www.put.poznan.pl/pl/wydzialy/wydzial-architektury


Autor: Franciszek Kamiński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)