ApartLock


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!https://apartlock.pl • Brelok Apart

Deweloper budowlany lub przedsiębiorstwo zajmujące się pośrednictwem nieruchomości, aby zwiększyć zainteresowanie przeznaczoną na sprzedaż przestrzenią mieszkalną, musi zagwarantować, że jest ona w pełni bezpieczna dla nowych właścicieli czy lokatorów. Mowa tutaj nie tylko o stabilności samej konstrukcji, ale przede wszystkim o środkach zapobiegającym włamaniu czy przedostaniu się na teren budynku osób nieupoważnionych lub po prostu niechcianych z uwagi na ich patologiczne, nachalne lub nieakceptowalne w społeczeństwie zachowanie.

Większość firm deweloperskich od razu po wybudowaniu danej konstrukcji wyposaża ją w odpowiednio dobrane systemy bezpieczeństwa, montowane na bramach wjazdowych, drzwiach zewnętrznych, wejściach do piwnic, do podziemnego garażu czy do pojedynczych mieszkań. Tego rodzaju rozwiązania są sterowane automatycznie, a zwolnienie blokady umożliwiającej wejście do środka wymaga zazwyczaj przyłożenia specjalnego klucza lub karty magnetycznej. 

Dostawcą, który w swojej ofercie udostępnia wspomniany system,  jest firma Apartlock. Poleca swoje usługi zarówno osobom prywatnym, jak i właśnie deweloperom, którzy poszukują funkcjonalnego, a jednocześnie łatwego w montażu i późniejszej eksploatacji zabezpieczenia przestrzeni. Podstawą przedstawionej propozycji jest inteligentny czytnik, uruchamiany przez specjalny brelok Apart. Całość prezentuje się estetycznie i stylowo, nadając bramie czy jakiemukolwiek rodzajowi wejścia nowoczesnego wyglądu.

Wspomniany brelok może z powodzeniem służyć jako zawieszka do kluczyków samochodu czy smyczy z identyfikatorem, których używa się w pracy. Jest wykonany z trwałego, wręcz niezniszczalnego tworzywa, więc nie ma obawy, że dojdzie do jego przypadkowego zniszczenia, gdy plik kluczy wypadnie na twardy beton nawet z bardzo dużej wysokości. 

Jako uzupełnienie oferty klient może zamówić dodatkowe elementy wpływające na pełną sprawność zastosowanego systemu. Są to między innymi wytrzymałe daszki, które zabezpieczą czytnik przed niekorzystną aurą i wilgocią, a także dające oczekiwaną prywatność mieszkańcom.
WWW: https://apartlock.pl
Dodano: 2021-05-13
Telefon: 518 688 356
Miejscowość: Leszno
Adres: Grunwaldzka 69
Kod pocztowy: 64-100
Źródła:
https://apartlock.pl/3-zamki-elektroniczne-do-drzwi-zamek-szyfrowyAutor: Artur Wojciechowski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)