AMW Logistics


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!https://www.amwlogistics.pl/ • Transport drobnicowy międzynarodowy

Coraz większa liczba polskich przedsiębiorców decyduje się na rozwój prowadzonej działalności i podjęcie współpracy z zagranicznymi kontrahentami. Nie zawsze jednak posiada się własny dział logistyczny i odpowiednie pojazdy do szybkiego i bezpiecznego transportu na terenie unii lub poza jej granicami. Na szczęście wcale nie trzeba od razu zatrudniać dodatkowych, przeszkolonych pracowników, czy też kupować specjalne pojazdy wielogabarytowe. Wystarczy znaleźć krajową firmę, która specjalizuje się w międzynarodowym transporcie i podjąć z nią ścisłą współpracę.

Tego typu rozwiązanie zazwyczaj jest znacznie korzystniejsze, niż inwestycja we własny dział logistyczny. Trzeba także pamiętać o zorganizowaniu całego transportu, m.in. zabezpieczeniu przewożonych towarów oraz załatwieniu kwestii celnych. Formalności jest naprawdę mnóstwo, dlatego lepiej zająć się podstawową działalnością i produkcją własnych wyrobów, a ich dystrybucję powierzyć bardziej doświadczonym markom. Idealnym przykładem jest tutaj firma AMW Logistics, która działa w branży od lat i oferuje krajowy oraz międzynarodowy transport drobnicowy. Doświadczeni spedytorzy zajmują się załadunkiem i zabezpieczeniem wszystkich przewożonych produktów, transportem z wcześniejszym zaplanowaniem, jak najkrótszej trasy oraz rozładunkiem w miejscu docelowym. Firma zapewnia także dodatkową usługę magazynowania towarów. 

Jaki jest koszt współpracy z zewnętrzną firmą transportową?

Ostateczna cena jest zależna od kilku podstawowych czynników, m.in.:

  • rodzaju, gabarytów i liczby przewożonych przedmiotów,
  • odległości koniecznej do pokonania przez kierowców,
  • wybranego trybu realizowanej usługi - podstawowego lub ekspresowego.

Na firmowej stronie można znaleźć szereg dodatkowych informacji na temat realizowanych usług oraz wykaz rzeczy, których obowiązujące przepisy zabraniają transportować. Mowa tutaj o m.in. żywych roślinach, produktach z krótką datą ważności czy materiałach wybuchowych oraz broni. Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, powinny skontaktować się telefonicznie lub poprzez formularz online z przedstawicielem firmy.
WWW: https://www.amwlogistics.pl/
Dodano: 2021-03-06
Telefon: +48 536 733 313
Miejscowość: Łódź
Adres: Piłsudskiego 143
Kod pocztowy: 92-332
Źródła:
https://www.amwlogistics.pl/oferta/transport/transport-drobnicowy-krajowy-i-miedzynarodowyAutor: Oskar Jaworski


Oceń firmę (0 z 0 głosów)