Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Kancelaria Adwokacja Izabela Duracz-Załęcka • Adwokat Toruń

Osoby, które potrzebują pomocy prawnika, nierzadko stają przed bardzo trudnym wyzwaniem. Kogo wybrać? Komu zaufać? Adwokat Izabela Duracz-Załęcka opisuje najważniejsze cechy, które przydatne są w pracy kancelarii.

Po pierwsze, konieczna jest umiejętność rozmowy z drugim człowiekiem. Wystarczy wyobrazić sobie sytuację, gdy do kancelarii przychodzi roztrzęsiona staruszka oczekująca pomocy w jakiejś skomplikowanej sprawie. Wyjaśnianie ustaw musi odbywać się poprzez prosty i klarowny język. Trzeba też dobrze poradzić sobie z cudzymi emocjami. Warto pamiętać, że po wsparcie prawnika przychodzą przede wszystkim osoby, które spotyka jakieś nieszczęście. Umiejętności interpersonalne są wówczas nie do przecenienia.

Konsultacja prawna nie polega jednak na rozmowie towarzyskiej - to fachowe przekazywanie wiedzy i szukanie rozwiązań problemu. Dobry adwokat w Toruniu musi wykazać się dużą wiedzą i doświadczeniem. Im więcej praktyki w sądzie, tym lepsze przewidywanie wyroków i linii obrony bądź oskarżenia. Reprezentowanie interesów klienta jest priorytetem, zatem należy:

  1. Przeanalizować sytuację na podstawie szczegółowego wywiadu z klientem - opierając się na dystansie, ale również na wzajemnym zaufaniu,
  2. Zebrać dowody konieczne do przedstawienia swoich racji i opracować taktykę wystąpień przed sądem,
  3. Wprowadzić plan w życie - w razie potrzeby zmieniając go i uważnie analizując przebieg sytuacji (nie wolno zamykać się i działać schematycznie!).

Klient ma duży wybór kancelarii i może swobodnie oceniać ich pracę. Już na podstawie pierwszego kontaktu można dowiedzieć się bardzo wiele na temat jakości usług. Czy adwokat uważnie słucha, co się do niego mówi? W jaki sposób tłumaczone są zawiłości prawne? Czy klient jest w stanie zaufać umiejętnościom prawnika? Warto odpowiedzieć sobie na te pytania. Na stronie internetowej pod linkiem duracz-zalecka.pl opisano przykładową ofertę usług kancelarii adwokackiej. Jeszcze przed kontaktem z prawnikiem można szczegółowo zapoznać się z renomą i działaniem wybranych adwokatów.
WWW: http://www.duracz-zalecka.pl
Dodano: 2018-11-14
Telefon: 781 939 654
Miejscowość: Toruń
Adres: Szewska 2
Kod pocztowy: 87-100
Źródła:
http://www.duracz-zalecka.plAutor: Lena Andrzejewska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Pobliskie