Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!Jak rozpocząć import art dekoracyjnych ?

Szukając odpowiedniego drobiazgu, dla siebie czy dla kogoś bliskiego, z okazji czy bez okazji, zwracamy szczególną uwagę na jego wygląd i funkcjonalność. To właśnie tu, na Śląsku w studiu projektowym, powstają nigdzie niespotykane produkty o charakterze dekoracyjnym. Dzięki współpracy ze zdolnymi artystami, takimi jak Thomas Lange, Alex Levine czy Bob Langrish, firma tworzy wyjątkowe kompozycje, które mogą zachwycić klientów starannym wykonaniem.   

Hanipol to czołowy importer art. dekoracyjnych. Od 1990 zajmuje się sprzedażą znanych i cenionych marek na całym świecie. Współpracując z 16 krajami, z dużą uwagą przygląda się nowym trendom kształtującym przyszłość biznesu. Sprowadzane stamtąd produkty są najwyżej jakości, a celem jest obopólna korzyść, wynikająca ze skuteczności i zadowolenia z podjętej współpracy.  

Importując towary z takich państw jak: Francja, Włochy, Egipt, Hiszpania, Japonia, Australia czy Nowa Zelandia, firma zwraca szczególną uwagę na obowiązujące trendy, które mogą zaskoczyć polskich klientów. Wśród nich można spotkać cieszące się dużą popularnością naniesione na porcelanowe naczynia malowidła Gustava Klimta czy Vincenta Van Gogha. Każdy wzór tworzy niepowtarzalną kompozycję i jest zapakowany w oryginalne pudełko, które może stać się doskonałym opakowaniem na prezent. W trosce o zadowolenie klientów firma zwraca szczególną uwagę na materiały, z których wykonano ozdoby i artykuły codziennego użytku. W ofercie znajduje się blisko 8000 produktów, wśród których można wyróżnić:

  • wykonane z porcelany talerze, kubki i filiżanki o fantazyjnych wzorach i kształtach,
  • alabastrowe wazy, świeczniki, dekoracyjne puzderka i rzeźby,
  • oryginalne globobary, w których można przechowywać luksusowe trunki, 
  • srebrne łyżeczki i lusterka. 

Współpracując z takimi przykładowymi markami jak: Carmani, Churchill, Nuova Cer, Crystal Temptetations, Santai czy Royal Albert kolekcja jest wciąż powiększana o nowe artykuły, które mogą przyczynić się do zmiany dotychczasowych upodobań klientów. Wybierając w sklepie jeden z wielu atrakcyjnych upominków, kupujący ma pewność, że produkt sprowadzany jest bezpośrednio z fabryk i manufaktur, bez pośredników, co wpływa na jego atrakcyjną cenę.
WWW: http://hanipol.com/
Dodano: 2019-02-27
Telefon: +48 601-439-289
Miejscowość: Sosnowiec
Adres: Szymanowskiego 9b
Kod pocztowy: 41-29
Źródła:
http://hanipol.com/
http://www.forum.bigchina.pl/viewtopic.php?f=5&t=16994
https://pl.wikipedia.org/wiki/Import


Autor: Jagoda Sadowska


Oceń firmę (0 z 0 głosów)