Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c.


Dodaj Komentarz
Brak komentarzy! Bądź pierwszy!http://www.biurorewident.pl/

Wielu przedsiębiorców, zwłaszcza rozpoczynających działalność zadaje sobie pytanie, czy zdoła się obejść bez wiedzy i doświadczenia księgowego. Z pewnością jest spora grupa takich osób, które doskonale radzą sobie bez takiej osoby, szczególnie jeśli przedsiębiorstwo jest małe, ale wtedy na barkach właściciela firmy spoczywa bardzo wiele obowiązków. Nie tylko musi dbać o prowadzenie ksiąg, ale także pilnować terminów składania zeznań i płatności podatków i składek ZUS. Czas, który zajmuje mu księgowość, mógłby w tym czasie spożytkować na przemyślenie strategii rozwoju lub na wiele innych, pożyteczniejszych bądź przyjemniejszych rzeczy. Poza tym nie jest już konieczne zatrudnianie księgowego, któremu trzeba płacić pensję, szukać zastępstwa na urlop lub na czas jego choroby, gdyż wszystko to może zrobić dobre biuro rachunkowe.

Godne polecenia biuro rachunkowe we Wrocławiu to Biegły Rewident, które z łatwością można znaleźć na stronie biurorewident.pl i zapoznać się z zakresem oferowanych przez nie usług. Jest to biuro z tradycjami, które współpracuję z wieloma przedsiębiorstwami z różnych gałęzi gospodarki, dostosowując rozwiązania i strategie do określonej branży. Biuro to stawia na nowoczesność i dlatego korzysta z nowoczesnych programów do prowadzenia e-księgowości, dzięki czemu każdy przedsiębiorca ma wgląd w swoje  księgi z dowolnego urządzenia mobilnego, logując się na stronę biura. 

Osoba nawiązująca kooperację z biurem ma pewność, że jej finanse i podatki są bezpieczne i prowadzone są profesjonalnie i rzetelnie. Biuro jest odpowiedzialne nie tylko za prowadzenie księgowości, ale służy także doradztwem, reprezentuje przedsiębiorcę przed urzędami i pilnuje wszelkich terminów składania deklaracji, płatności podatków i składek ZUS. Wspomnieć należy, że cennik za te fachowe usługi jest bardzo rozsądny, co pozwala nawet mniejszym przedsiębiorstwom ze skromniejszym budżetem korzystać z tych usług.

Profesjonalizm pracowników biura potwierdzony jest licznymi certyfikatami, a jeśli dodać do tego wieloletnie doświadczenie w tej działalności, to można mieć absolutna pewność, że składając finanse firmy w ich ręce, zapewniamy jej bezpieczeństwo i stabilny rozwój.
WWW: http://www.biurorewident.pl/
Dodano: 2018-02-16
Telefon: 516 146 730
Miejscowość: Wrocław
Adres: Mydlana 1
Kod pocztowy: 51-502
Źródła:
http://www.biurorewident.pl/Autor: Franciszek Kamiński


Oceń firmę (0 z 0 głosów)